ostelife apteka cena

ostelife apteka cenaStawu skokowego jest” przegubowe ” połączenie, zdolne przenosić przerwa w dwóch głównych kierunkach: od ciała (подошвенное zginanie) i do ciała (дорсифлексия). Jego anatomia powstaje spotkaniem trzech kości. Koniec kości piszczelowej nogi (łydki) i mała kość w nodze (kość strzałkowa) spotykają się z wielką kością w stopie, zwanej таранной kością, aby tworzyć kostkę. Koniec kości piszczelowej (tibia) tworzy wewnętrzną część ostelife  kostki, podczas gdy na koniec strzałkową tworzy zewnętrzną część kostki. Stałe, костистые szyszki z każdej strony kostki są nazywane kostek. Zapewniają stabilność stawu skokowego, które działają jak obciążonych stawów ciała podczas stania i chodzenia.

ostelife apteka cena

Więzadła na każdej stronie kostki oraz zapewniają stabilność, szczelnie łącząc zewnętrzną część kostki (латеральная kostka) z латеральными коллатеральными więzadeł i wewnętrzną część stawu skokowego (kostki przyśrodkowej) z medial ostelife apteka cena коллатеральными więzadeł. Stawu skokowego otoczony włóknistej torebki stawowej. Ścięgna, które dołączają duże mięśnie stopy do stopy owinąć wokół kostki, zarówno z przodu jak i z tyłu. Wielki ścięgna (ścięgna achillesa) łydki odbywa się za kostki i przyczepia się do tylnej części pięty. Wielkie ścięgno mięśnia nogi (tylne большеберцовое ścięgno) odbywa się za kostki przyśrodkowej. Малоберцовое ścięgno przechodzi z tyłu z boku kostki, aby dołączać do stopy.Normalna kostka jest w stanie przenieść stopę z neutralnego prostokątnego położenia około 45 stopni zgięcia podeszwowego i około 20 stopni ostelife apteka cenaдорсифлексии. Potężne mięśnie, które poruszają się kostkę, znajdują się w przedniej i tylnej części stopy. Mięśnie te kurczą się i rozluźniają się podczas spaceru.

Skręcenie stawu skokowego jest jednym z najczęstszych ostelife  urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Skręcenia-to urazy więzadeł stawu skokowego, co prowadzi do ich częściowego lub całkowitego przerwania w wyniku nagłego skręcenia. Rozciąganie może wystąpić na jednej lub obu z wewnętrznych i zewnętrznych części stawu skokowego. Skręcenia kostki częściej zdarzają się, gdy jest już istniejąca osłabienie Mięśni stawu skokowego lub historia poprzednich urazów stawu skokowego. Typowy uraz występuje, gdy kostka nagle „zwija się” w działalności sportowej lub przy zjeździe z nierównej powierzchni. Ból początkowo silna i może być związana z „хлопающим” uczuciem. Ja

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here