Fuel Saver opinie, forum, cena, gdzie kupic, allegro, jak działa? Oszczędzanie paliwa

Fuel Saver opinie, forum, cena, gdzie kupic, allegro, jak działa? Oszczędzanie paliwaMożna założyć, że więcej konsumentów niż kiedykolwiek, będą się skusić na zakup jednego z tych cud-paliwowych dysków. Cena ropy osiąga szczyt po przerwie spowodowanej GFC, a to oznacza, że właściciele samochodów na całym świecie widzą, że ich tylne kieszenie cierpią coraz bardziej za każdym razem, gdy są one wypełnione.

Te топливозаправщики obiecują do 30 procentów wzrost zużycia paliwa, a także lepszą wydajność, czyszczenie silnika, szybsze spalanie i redukcję emisji.

Fuel Saver jak działa? Oszczędzanie paliwa

To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe – głównie dlatego, że tak jest. Szalone oświadczenia składane przez sprzedawców cud – paliwa, konsekwentnie nie sumują się. Oni się wycofali podstawowe inżynieria / badania naukowe. Urządzenia zużycia paliwa niezmiennie są rip-off.Zazwyczaj są one należą do kilku Fuel Saver zasada działania, zasada działania różnych kategorii.

Katalizatory: są one używane w laboratoriach chemicznych (i w katalitycznej нейтрализаторе samochodu), aby uruchomić niechętnych reakcji chemicznych. Twój katalizator wykorzystuje niewielką ilość bardzo drogich metali działanie szlachetnych, takich jak platyna, rod i pallad, do niszczenia niepożądanych produktów ubocznych spalin.

Niestety jednak, spalanie, co dzieje się w twoim silniku, nie wygra od katalizatora. Powód? Proste spalanie nie jest takie trudne reakcja. W rzeczywistości jest to zbyt proste. Wyższe octanowe paliwa są przeznaczone do bardziej неохотного spalanie, a nie bardziej niecierpliwy. A w celu uzyskania wyższej wydajności/oszczędności można wysokooktanowej paliwa, silnik musi być zoptymalizowany dla niego – z ponad działanie kompresji, itp. Platyna, na przykład, obecnie notowany jest na poziomie około $63,500 za kilogram (a nie, powiedzmy, sałaty – nawet w cenach po powodzi), więc można założyć, że nie jest ich zbyt dużo używany w tych cud-zbiornikach paliwowych, które rzekomo oferują wtrysk platyny. (Przy cenie 63 500 dolarów za kilogram nie chcesz wydawać tyle, aby zacząć oszczędzać benzynę po 1,40 dolara za litr, nawet jeśli to się uda, czego się nie dzieje.)

Fuel Saver opinie na forum –  efekty i recenzje

Magnesy: każdy, kto myśli, że para magnesów, зажатых na swoich топливопроводах, zwiększy zużycie paliwa,musi mieć swoje prawo jazdy w zasadzie. Magnesy tylko mają znaczący wpływ na rzeczy, które przewodzą prąd. Benzyna nie przewodzi prądu elektrycznego. Dołącz do punktów … cud-экономители Fuel Saver opinie, efekty, forum paliwa na magnesach reklamują zalety wyrównania cząsteczek paliwa, co – rzekomo-prowadzi do bardziej szybkie, czyste poparzenia w komorze spalania.Fuel Saver opinie na forum -  efekty i recenzje

Zobaczmy więc: nawet jeśli magnesy „wyrównuje molekuły” w przewodzie paliwowym, i komentarze, opinie na forum, Fuel Saver forum nawet jeśli „wyrównane molekuły” przyczyniły się do spalania (to nie prawda), co, zdaniem tych ludzi, dzieje się z paliwem, po tym, jak przechodzi przez pole magnetyczne? Dostaje się z małego otworu wtryskiwacza w szybko poruszający się turbulentny strumień powietrza na tylną część gorącego zaworu dolotowego. Ja cantomat to by było na tyle, aby рандомизировать każdej „Fuel Saver opinie, efekty, forum wschodzące” cząsteczkową wyrównanie.

To pojęcie „wyrównania” w każdym razie śmieszne. Chociaż, być może, kuszące przedstawić małe łańcuchy октановых cząsteczek, maszerujących w twój silnik, wyglądające mniej więcej tak, jak malowali je na tablicy w szkole średniej, benzyna-to kompletna mieszanina węglowo-chemicznych niezgodności.

Fuel Saver cena, gdzie kupić? Allegro, ceneo?

Zawiera on wszystkie od Butanu (cztery węgla) do dziekana (10 węglowodanów). Jeśli spojrzeć tylko na Oktany (osiem węgli), istnieje 18 różnych „smaków” substancji (zwanych „изомерами” – różne sposoby łączenia ośmiu węgli i 18 гидрогенов razem), i każdy z nich ma różną formę – takie rzeczy, jak триметилпентан, диметилгексам i тетраметилбутан. Istnieje 35 izomerów нонана i 75 różnych, zdeformowane izomerów dziekana. Powodzenia, budując je wszystkie … generatory wirów: to małe rozchylone Fuel Saver gdzie kupic, Fuel Saver cena, Fuel Saver allegro urządzenia przeznaczone (jeśli to właściwe słowo), aby być umieszczone w twój kolektor powietrzny. Sugerują oni, że będą mogli zwiększyć turbulencje wlotu powietrza silnika (teoretycznie, to dobrze, bo to poprawia wir i mieszanka mieszanki paliwowo-powietrznej w komorze, co poprawia szybkość i kompletność spalania). Pierwszy problem z tych rzeczy polega na tym, że powietrze do komory spalania, już wystarczy турбулентен. Drugi problem polega na tym, że turbulencje jest bardzo krótkotrwałe zjawisko-dlatego turbulencje, wytworzona w – a-y w górę rzeki, allegro, cena, ceneo  gdzie te rozchylone sztuczki idą, nie wytrzymuje podróży do komory spalania.

Po trzecie, wszystko, co nie działa niezależnie, co wkładasz w wlot powietrza do silnika, ogranicza przepływ powietrza. Ograniczenie przepływu powietrza szkodzi wydajności i oszczędności. Spójrz na wyścigi-jeden z najlepszych sposobów, aby ograniczyć wydajność silnika-wymagać, aby wszystkie pojazdy zgodne z określonego rozmiaru ogranicznika wlotu powietrza.

Wreszcie, nawet gdyby generatory wirów pracował (a oni tego nie robią) i udało im się zwiększyć wir w komorze, przyspieszając spalanie, im też trzeba było by spowolnić czas zapłonu – inaczej (szybsze) spalanie stało się allegro, cena, ceneo  zbyt wcześnie…każdy, kto sprzedaje cud-oszczędność paliwa, głównie modli się na bezbronnych, niewinnych ludziach, którzy nie mają wiedzy technicznej. Spójrz na fakty: każdego dnia na całym świecie tysiące inżynierów i techników idą pracować w przemyśle motoryzacyjnym, w centra rozwoju silników. Ich praca polega na tym, aby zebrać razem silniki nowej generacji – głównie w celu poprawy efektywności zużycia paliwa i zwiększenia wydajności, które są оборотными stronami tej samej inżynierii monety.

Fuel Saver sklep – Polska, producent

Były dość skuteczne w tym, w ciągu ostatniej dekady lub tak, ale ich decyzje były kosztowne – wymaga fundamentalnej reorganizacji rzeczy, takich jak systemy pomocnicze napędu i ponownej pracy podstawowych podzespołów wewnętrznych, aby zmniejszyć tarcie. Ich counterparts w projektowaniu Fuel Saver Polska, Fuel Saver sklep atrzą każdym możliwym sposób ciąć wagę stosując najlepsze metody konstrukcji i zaawansowanych technologicznie materiałów. Obecnie pracują nad silnikami nie tylko z regulacją zaworów, ale i z „pełnym sterowaniem klapami”, a także silnikami, które przechodzą od четырехтактной pracy przy niskich prędkościach do układu pracy przy producent, Polska wysokich prędkościach. Żadne z tych badań i rozwoju nie są tanie.Fuel Saver sklep - Polska, producent

Każda firma, TOYOTA, Honda, grupa Volkswagena, ЕТК. znajduje się w masowej wyścigu, aby wyświetlić tę technologię na rynek w pierwszej kolejności w najniższej cenie. Przemysł motoryzacyjny jest bardzo konkurencyjny pod. Jak myślisz, co oni pracowali by wydać te pieniądze na rozwój takich rzeczy, jak pełne sterowanie zaworami, gdyby następnym 20-procentowy wzrost gospodarczy mógł być producent, Polska osiągnięty tylko poprzez uzyskanie zeszłorocznego silnika, przyklejania magnesów do топливопроводу, ubijania katalizatora w paliwo lub instalacji wentylatora z dziecięcej zabawki w kolektor powietrzny? Jeśli tak, to mam świetny błotna ziemia we флоридских bagnach, którą można było kupić do rekonstrukcji.

 

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here